یکشنبه 10 مرداد 1400
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 89321100 فرم ثبت اطلاعات

لیست قیمت جدید آپارتمان های نزدیک به متوسط قیمت مسکن تهران

لیست قیمت جدید آپارتمان های نزدیک به متوسط قیمت مسکن تهران

بررسی های انجام شده بر روی قیمت آپارتمان های نزدیک به متوسط قیمت مسکن در تهران که توسط مالکان و فروشندگان، به دفاتر املاک پیشنهاد می شوند، نشان می دهد که در برخی از محله های مناطق شرقی و مرکزی آپارتمان هایی که قیمت آن ها نزدیک به متوسط قیمت مسکن تهران باشند، بیشتر عرضه شده اند.

لیست قیمت آپارتمان های نزدیک به متوسط قیمت مسکن تهران

بر اساس آخرین گزارشی که بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن منتشر کرده است، متوسط قیمت مسکن در تهران 27 میلیون و 195 هزار تومان گزارش شده بود.

بررسی های انجام شده در فایل های عرضه شده توسط مالکان نشان می دهد که بیشتر آپارتمان هایی که در نزدیکی متوسط قیمت مسکن تهران به دفاتر املاک پیشنهاد شده اند، در مناطق مرکزی یافت می شوند.

لیست زیر قیمت آپارتمان های نزدیک به متوسط قیمت مسکن تهران را نشان می دهد، با دیدن لیست زیر به این موضوع پی می بریم که اکثر واحدهای مسکونی ارائه شده در محدوده قیمتی 18 تا 21 میلیون تومان می باشد که این نرخ در مناطق مرکزی نرخی متعارف و نزدیک به متوسط قیمت مسکن می باشد.

در مناطق شرقی تهران نیز فایل های بسیاری از سوی مالکان پیشنهاد شده است که قیمت آپارتمان های آن کمتر از متوسط قیمت مسکن پیشنهاد شده است و در محدوده 17 تا 27 میلیون تومان می باشد.

به جز مناطق مرکزی و شرقی تهران که فایل های عرضه شده بسیاری را می توان در آن ها یافت که قیمت آپارتمان های آن نزدیک به متوسط قیمت مسکن باشد، در مناطق غربی نیز این فایل ها را تا حدودی می توان مشاهده نمود.

البته در مناطق غربی تهران کمتر فایلی را می توان یافت که مانند مناطق شرقی قیمت آپارتمان های آن کمتر از قیمت متعارف و متوسط قیمت مسکن باشد.

مطابق با جدول زیر قیمت آپارتمان های نزدیک به متوسط قیمت مسکن در مناطق غربی تهران در محدوده 26 تا 32 میلیون تومان از سوی مالکان پیشنهاد شده است.

 لیست قیمت آپارتمان های نزدیک به متوسط قیمت مسکن در تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.