سه شنبه 25 خرداد 1400
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

مرکز ایران داوری 89321100 فرم ثبت اطلاعات

لیست قیمت جدید آپارتمان های کمتر از 25 سال ساخت در تهران

لیست قیمت جدید آپارتمان های کمتر از 25 سال ساخت در تهران

بر اساس تحقیقات میدانی پایگاه خبری ملک هفت، بیشترین تعداد آپارتمان های عرضه شده در تهران از نظر سال ساخت به آپارتمان های میانسال تعلق دارد.

 لیست قیمت آپارتمان های کمتر از 25 سال ساخت در تهران

با توجه به افزایش متوسط قیمت مسکن به کمتر از 20 میلیون تومان در دو سال اخیر، قدرت خرید بسیاری از متقاضیان خرید مسکن کاهش یافته و به ناچار به سمت آپارتمان های میانسال با قیمت کمتر گرویدند.

با افزایش قیمت مسکن طی سال های اخیر، بیشتر معاملات مسکن حول آپارتمان های میانسال قرار گرفت درحالی که در سال های گذشته بیش از نیمی از معاملات مسکن به آپارتمان های کمتر از 5 سال ساخت تعلق داشت. اما اکنون بر اساس آخرین آمار بانک مرکزی در آذر ماه سال جاری، از کل معاملات مسکن، بیشترین معاملات مسکن با سهم 39 درصد مربوط به واحدهای نوساز تا 5 سال ساخت است که این سهم نسبت به ماه مشابه سال گذشته، 3.4 درصد کاهش یافته است.

درحالی که تعداد معاملات آپارتمان های میانسال از کل معاملات مسکن افزایش پیدا کرده است.

سهم آپارتمان های 6 تا 10 سال ساخت 20.7 درصد، 11 تا 15 سال 12.3 درصد، 16 تا 20 سال 15.2 درصد و آپارتمان های کمتر از 20 سال ساخت 12.6 درصد از کل معاملات صورت گرفته در آذر ماه می باشد.

لیست زیر قیمت آپارتمان های کمتر از 25 سال ساخت را در مناطق مختلف تهران به نمایش گذاشته است.

بدیهی است که قیمت خانه های بالاتر از 25 سال ساخت، به دلیل امکان دریافت تسهیلات خرید مسکن برای این خانه ها،  از قیمت آپارتمان های کمتر از 25 سال ساخت کمتر می باشد.

ملک هفت لیست زیر را برای متقاضیانی که توانایی خرید خانه های نوساز را حتی با دریافت وام های خرید مسکن ندارند، جمع آوری کرده است.

البته لازم به ذکر است که در لیست زیر موردهایی برای خانه های نوساز نیز وجود دارد.

لیست قیمت آپارتمان های کمتر از 25 سال ساخت

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.