چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400
Flowers
 • سه شنبه 23 دی 1399
 • دسته‌بندی:
 • خرید ملکی
 • کد خبر: 4858
 • منبع : پایگاه خبری ملک هفت

ویژگی هایی که یک خانه لوکس باید داشته باشد

ویژگی هایی که یک خانه لوکس باید داشته باشد

ظاهر یک خانه لوکس فقط وسایل مجهز و مناسب نیست. در عوض، یک خانه لوکس، خانه ای است که امکانات رفاهی آن به مالک اجازه می دهد احساس شگفتی کند.

به حق امتیاز فکر کنید به تجمل فکر کنید به افراط و تفریط فکر کنید.

کلمه لوکس راحتی بسیاری از جمله، استخرها، سونا، سالن های ورزشی داخل منزل، زمین های تنیس حیاط خلوت، اتاق بازی ها و آشپزخانه های کاملا مجهز را به ذهن شما می آورد. اما مواردی که خریداران خانه لوکس بیشتر از همه می خواهند چیست؟

ویژگی خانه لوکس

یک خریدار خانه لوکس هنگام خرید برای محل سکونت خود به دنبال چه چیزی است؟ در اینجا 9 ایده به ترتیب محبوبیت ذکر شده است که فکر می کنیم ممکن است حتی ثروتمندترین خریداران خانگی را نیز مجذوب خود کند.

 در اینجا به مواردی که هر خریدار خانه لوکس به آن توجه می کند، خواهیم پرداخت

 • پیروزی در نقشه های طبقه باز

هیچ خانه ای مجلل نیست مگر اینکه دارای یک ورودی بزرگ با یک راه پله بزرگ دو طبقه و یک نقشه کف باز و گسترده باشد.

 • فناوری

ما نمی توانیم از انبوه روزافزون نوآوری های فناوری دوری کنیم. صاحبان خانه لوکس امروزی همه چیز را در مورد فناوری می خواهند و سازندگانی که این روند فناوری را برآورده می کنند کسانی هستند که در راس بازار املاک و مستغلات باقی می مانند.

به معنای واقعی کلمه، با لمس یک دکمه در iPhone خود می توانید درب های خود را کنترل کنید، قفل کنید، آب و هوای خانه های خود را کنترل کنید، چراغ ها را کنترل کنید و سیستم هشدار خود را کنترل کنید.

این ویژگی های داخلی است که متقاضیان خرید خانه لوکس به دنبال آن هستند. سازندگانی که این دستگاه های اتوماسیون خانگی بی سیم را نصب می کنند، با روند مورد نظر خریداران خانه لوکس مطابقت دارند.

در نقطه مقابل طیف فناوری، روند رو به رشدی برای مواد بازیافتی وجود دارد. صاحبان خانه لوکس به طور فزاینده ای از اثرات محیطی خود آگاه می شوند و به دنبال خانه هایی هستند که از مواد قدیمی اصلاح شده مانند تیرهای چوبی، کفپوش چوبی و درها استفاده کنند.

بیشتر بخوانید
ویژگی های یک دفتر کار مناسب
 • آشپزخانه کاملا مجهز با نقاشی های جذاب

خانم ها بهتر می دانند که آشپزخانه، قلب خانه است. زندگی مجلل نیاز به آشپزخانه ای باشکوه دارد. مجله Forbes ذکر می کند که یک خانه آشپزخانه با کلاس تجاری و دارای لوازم خانگی، کاملا ضروری است که به خانه لوکس یک میلیاردی باید بیاید.

یک آشپزخانه مرفه همیشه شامل لوازم های گرم کننده، یخچال های متنوع، وسایل با کیفیت رستوران و فضای ذخیره سازی زیادی از طریق یک انبار خانه است.

 • آشپزخانه و استخرهای فضای باز

آشپزخانه داخلی کاملا مجهز برای کسی که به دنبال تجمل است، کافی نیست. خریداران ثروتمند اکنون به دنبال راحتی موجود در آشپزخانه و فضای آشپزخانه در فضای باز هستند.

از جمله بهترین امکانات آشپزخانه در فضای باز می توان به یک گاز توکار، یک سینک ظرفشویی، ظروف ضد زنگ، یک یخچال کوچک برای نگهداری مواد غذایی و نوشیدنی، و بسیاری از مکان های سرگرم کننده پاسیو سنگی مجلل برای سرگرمی و... است.

استخرهای بزرگ، وان های آبگرم و کابین های مجلل نیز در این لیست آرزوهای مجلل قرار دارند.

استخرهای گسترده با ویژگی های آبی مانند آبشارها و حریم خصوصی بسیار زیاد یک امر ضروری برای یک خانه لوکس است.

 • موقعیت ملک، مهمترین مورد برای نگرانی

موقعیت ملک، عمده قیمت ملک را مشخص می کند و این یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که به هنگام خرید ملک باید به یاد داشته باشید.

ملک گسترده و پر از درخت که نگاه های کنجکاو را از خود دور نگه می دارد، برای یک زندگی مجلل لازم است.

خریداران ثروتمند خواهان انحصار در اموال خود هستند. آیا ملک شما روبروی ساحل ساخته شده است؟ آیا در اطراف ملک شما، گل، گیاه و درخت وجود دارد؟ تمامی این مسائل بر روی قیمت ملک شما تاثیر گذار خواهند بود.

 • اتاق بازی و تئاتر خانه لوکس

اتاق های بازی و فیلم یک مسئله قدیمی است اما هنوز هم وقتی صحبت از زندگی مجلل می شود، این یک چیز خوب است. یک خانه لوکس میلیاردی، باید یک سالن تئاتر و اتاق بازی در خانه داشته باشد.

صاحبان خانه های ثروتمند با امکاناتی مانند زمین بسکتبال داخل سالن، استخرهای سرپوشیده و بارهای ورزشی مجلل که از تلویزیون و انواع نوشیدنی استفاده می کنند، به دنبال این روند هستند.

اساسا، هرچه امکانات بازی و تئاتر بی نظیر باشد، بهتر است. هدف اصلی، ایجاد فضایی است که صاحبخانه هرگز نیازی به ترک راحتی خانه نداشته باشد و به راحتی، به سرگرمی دلخواه خود دسترسی داشته باشد.

چگونه خانه لوکس داشته باشیم؟

 • حمام آبگرم

زندگی مجلل مستلزم دستشویی مجلل است. سفرهای یک فرد مرفه آنها را به بهترین هتل های آب گرم و هتل های جهان می رساند.

صاحبان خانه لوکس می خواهند این تجملات را از طریق حمام های آبگرم مانند در خانه های خود در زندگی روزمره خود ایجاد کنند.

این شامل دوش های عظیم توکار با جت های دوش سر تا پا، کف با گرمای تابشی، گرمکن حوله ای و البته یک وان بزرگ که می توان با استفاده از آن، مشکلات اقتصادی را برای ساعاتی فراموش کرد.

 • اتاق ورزش خانه لوکس

ثروتمندان دوست ندارند در سالن بدن سازی مقابل همه ورزش کنند. چه کسی می تواند آنها را سرزنش کند که بتوانند امکانات شخصی تناسب اندام خود را در خانه های خودشان تهیه کنند؟

اوج ورزشگاه های خانگی بدیهی است که فضای زیادی برای وزن و تجهیزات دارد، اما این اتاق ورزش، همچنین شامل بلندگوهای بی سیم داخلی، تلویزیون ها و البته یک سونا و استخر سرپوشیده برای استراحت پس از تمرین است.

 • اتاق خواب مناسب برای یک پادشاه و ملکه

وقتی فرد از آستانه خصوصی ترین مکان مقدس خود، یعنی اتاق خواب خانه لوکس خود عبور می کند، باید کاملا مجلل باشد.

ساعت های زیادی از زندگی ما در اتاق خواب می گذرد. ضروری است که اتاق خواب یک فضای باز بزرگ با فضای مناسب برای یک تخت خواب گسترده و تعداد زیادی صندلی باشد. در این اقامتگاه خصوصی، استفاده از فناوری درجه یک نیز مناسب است.

چگونه خانه لوکس داشته باشیم؟

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.