شنبه 09 اسفند 1399
Flowers

لیست قیمت جدید آپارتمان های میانسال در تهران

لیست قیمت جدید آپارتمان های میانسال در تهران

بررسی های پایگاه خبری ملک هفت از بازار مسکن مناطق تهران نشان می دهد که بازار املاک میانسال تهران نسبت به املاک نوساز داغ تر است.

لیست قیمت آپارتمان های میانسال در تهران

یکی از دلایل این مسئله به گفته برخی از مشاوران املاک مناطق تهران، جهش قیمت مسکن در چندسال گذشته و کاهش قدرت خرید مردم است. از این رو بسیاری از مشاوران املاک معتقدند که از زمان رشد قیمت مسکن در چند سال گذشته متقاضیان خرید واحدهای نوساز به دلیل کاهش قدرت خریدشان و عدم پوشش بودجه آن ها به واحدهای نوساز، از خرید این واحدها صرف نظر کرده و به سراغ خرید خانه های میانسال رفتند.

بر این اساس مشاوران املاک مناطق مصرفی و پر معامله تهران مانند مناطق 4 و 5 می گویند که با وجود کاهش معاملات مسکن در ماه های اخیر، همان تعداد معدود متقاضیانی که در بازار خرید مسکن وجود دارد، بیشتر تمایل به خرید واحدهای چندسال ساخت دارند و به ندرت به سراغ واحدهای نوساز می ایند.

مناطق 4و 5 از مناطق پرمتقاضی و پرمعامله شهر تهران است این ادعا در آمار رسمی بانک مرکزی شهر تهران که درخصوص تحولات بازار مسکن به صورت ماهانه منتشر می شود نشان داده شده است.

تحقیقات میدانی ملک هفت نشان می دهد که با وجود کاهش قیمت مسکن در چند ماه گذشته بسیاری از متقاضیان خرید مسکن به امید کاهش بیشتر قیمت ها فعلا دست از خرید برداشته اند در عین حال نیز برخی از کارشناسان فعال در حوزه مسکن معتقدند که بازار مسکن به یک دوره ثبات قیمت ها وارد شده و این شرایط در آینده ادامه خواهد داشت.

لیست زیر قیمت آپارتمان های میانسال در تهران را برای متقاضیانی که به دنبال خرید مسکن با هدف مصرفی یا سرمایه گذاری هستند نشان می دهد.

همچنین برای اطلاع از قیمت مسکن در سایر مناطق تهران می توانید به قسمت مظنه ملکی مراجعه نمایید.

لیست قیمت آپارتمان های میانسال در تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.