یکشنبه 10 مرداد 1400
Flowers
  • سه شنبه 25 آذر 1399
  • دسته‌بندی:
  • خرید ملکی
  • کد خبر: 4795
  • منبع : پایگاه خبری ملک هفت

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 89321100 فرم ثبت اطلاعات

شناخت شرایط و امکانات محله نواب برای زندگی

شناخت شرایط و امکانات محله نواب برای زندگی

شهرداری تهران در سال 1344، بزرگراه نواب را طراحی کرد اما اجرای آن تا سال 69 به تعویق افتاد. در برنامه ریزی اولیه برای طراحی نواب چندین هدف مورد نظر بود از جمله اینکه با ساختن این بزرگراه، شمال و جنوب شهر تهران به سرعت به هم متصل شوند.

بافت فرسوده نوسازی و یکنواخت سازی شود، فضای سبز ایجاد شود و در اراضی حاشیه بزرگراه حتی‌المقدور کاربری‌های مناسب تجاری انجام گیرد. احداث بزرگراه نواب برای همیشه چهره محله نواب و شهر تهران را دگرگون کرد

محله نواب کجاست؟

در جوار بزرگراه نواب محله‌ای به همین نام قرار دارد. جهت این بزرگراه از شمال به جنوب است و محله نواب تقریبا در قسمت جنوب غربی تهران بزرگ قرار دارد.

این محله در منطقه 10 شهرداری تهران واقع و کاملا پر ترافیک است. مسیر بزرگراه نواب به 5.5 کیلومتر می‌رسد. در شمال به تونل توحید وصل می‌شود و همچنین بزرگراه چمران و در انتهای جنوبی آن بزرگراه تندگویان و شهید چراغی قرار دارد.

قیمت روز خانه محله نواب برای خرید و رهن

 بر اساس آخرین آمار هایی که پایگاه خبری ملک هفت از شرایط خرید و فروش مسکن در محله نواب مربوط به شهریور 99 به دست آورده است، مشخص می‌کند که خرید و فروش ملک مسکونی در این محدوده کاهش داشته و کمتر آگهی فروش خانه مسکونی دیده می‌شود برعکس املاک تجاری که با توجه به شرایط پیش‌آمده با قیمت‌های نسبتا مناسب فروخته می‌شود.

به طور مثال در همین ماه ملک تجاری 90 متری با قیمت دو میلیارد و هفتصد قیمت گذاری شده است. قیمت رهن و اجاره در این منطقه مناسب است و می‌توانید ملک 50 متری را با 75 میلیون رهن کامل کنید.

در همین منطقه ملک 70 متری دو خوابه 150 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

محله نواب کجاست | ملک هفت

مراکز تفریحی و ورزشی و آموزشی محله نواب

در محله نواب، پارک رضوان و بوستان زنجان دو بوستان بزرگی است که در شمال و جنوب این محله قرار دارد. خیابان‌های نواب از جمله، خوش، هاشمی و قصردشت و آذربایجان هنوز هم بافتی تقریبا سنتی دارد.

خیابان اسکندری هم خیابانی است که به شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود. در سراسر این خیابان‌ها، رستوران‌ها و کافه‌هایی قرار دارد که هر کدام به نوبه خود سرویس دلچسبی را به مشتریان ارائه می‌دهد.

در خیابان‌های نواب، شما بهترین شیرینی‌ها را می‌توانید پیدا کنید. تابستان‌ها از بستنی فروشی‌های قدیمی این خیابان، کمتر کسی می‌تواند به راحتی بگذرد و بی خیال شود.

مراکز درمانی محله نواب

چند بیمارستان در خیابان‌های نواب که سابقه چند ده ساله دارند، خدمات درمانی را به اهالی محله نوابارائه می‌دهند. اغلب آن‌ها به تعرفه‌های دولتی خدمت رسانی می‌کنند. از جمله آن‌ها می‌توان به بیمارستان لولاگر، بابک و شهریار اشاره کرد. علاوه بر آن، مطلب‌های خصوصی، کلینیک‌ها و آزمایشگاه‌های چندی هم در سطح منطقه خدمت درمانی ارائه می‌دهد.

رفت و آمد در محله نواب

رفت و آمد در محله نوابشاید یکی از عمده‌ترین محاسن آن باشد. بزرگراه نواب ترافیک را در این محدوده کنترل کرد در حالی که با توجه به شمالی و جنوبی بودن این بزرگراه دسترسی به بسیاری از مناطق آسان شد.

از سوی دیگر، مترو در چندین ایستگاه در نواب، رفت و آمد را کاملا تسهیل می‌کند. ایستگاه‌های متروی رودکی، کمیل، بریانک و بزرگراه قلعه مرغی و نیروی هوایی، شاهرراه‌های منتهی به نواب است. خطوط بی آر تی نیز وسیله راحتی برای رفت و آمد است.

شما در این محله با اتومبیل هم که سفر کنید وضعیت مناسبی دارید زیرا بیشتر مسیرهای این محله خارج از طرح است.

شناخت محله نواب | ملک هفت

آپارتمان‌‎محله نواب

اگر محل کارتان در حوالی نواب است، اینجا بهترین منطقه برای سکونت نیز خواهد بود. اگر در جنوب و جنوب غربی تهران کار می‌کنید، نواب با دسترسی عالی  که دارد باز هم محله نوابجای مناسبی برای سکونت شماست.

این منطقه به دلیل طولانی بودن بزرگراه و ساخت آپارتمان‌های همشکل و هم قواره در اطراف آن از نظم و ساختار مشخصی برخوردار شده است. به لحاظ کمی تعداد بسیاری آپارتمان را در برمی‌گیرد. در محله نواببه هر بنگاه یا آژانس املاکی که سر بزنید ده‌ها مورد برای خرید آپارتمان و اجاره به شما پیشنهاد می‌کند.

در نواب پروژه مسکن مهر اجره شده است. شما می‌توانید از آپارتمان‌های کوچک وام دار در این منطقه برای خانه‌دار شدن استفاده کنید.

خرید آپارتمان در نواب

یک خانه 80 متری با آسانسور با قیمت یک میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون تومان قیمت گذاری شده است. آپارتمان شمالی وکالتی، 40 متری، هر متر 13.5 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

همین متراژ با سند شش دانگ، متری 14 میلیون و 900 هزار تومان به فروش می‌رسد. هفتادو دو متری محدوده جیحون به بالا، متری حدود 14 میلیون تومان است. اگر به دنبال آپارتمان وام دار باشید در رودکی و خوش با متری 12.5 معامله می‌شود.

رهن و اجاره آپارتمان در نواب

می‌توان موارد مختلف اجاره و رهن را برای اجاره در نظر بگیرید. به گزارش پایگاه خبری ملک هفت، شما در محله نواب می‌توانید آپارتمان 14 ساله‌ای را که بازسازی شده و شوفاژ و کولر و گاز دارد با 20 میلیون ودیعه و دو میلیون و 400 هزار تومان اجاره پیدا کنید.

آپارتمان با متراژ 50 تا 60 متر مربع، 12 تا 16 ساله، با ودیعه 50 و اجاره یک میلیون و 200 هزار تومان قیمت گذاری شده است. یک خانه 70 متری، 100 میلیون پیش و ماهی یک میلیون 600 اجاره و آپارتمان 100 متری با قیمت 500 رهن کامل و اگر قصد دارید ودیعه کم بدهید آپارتمان 60 متری را با یک و نهصد اجاره و مقدار کم رهن می‎‌توانید پیدا کنید.

در محله نواب، آپارتمانی با متراژ 78 متر مربع و دو خوابه با 170 میلیون رهن کامل هم می‌توانید پیدا کنید. اگر طالب دو خوابه بزرگ تا حدود 100 متر باشید، باید 180 تا 190 میلیون تومان برای ودیعه کنار بگذارید. البته امکانات این آپارتمان، آسانسور و پارکینگ و پکیج و کولر و شوفاژ هم نیز خواهد بود.

بیشتر بخوانید
شناخت شرایط و امکانات محله ونک تهران برای زندگی

مراکز خرید محله نواب

همانطور که گفته شد، اطراف اتوبان نواب تغییر کاربری داده و در طبقات پایین فضاهای تجاری و کاری ایجاد شده است. بنابراین اگر ساکن نواب باشید، با حجم بالایی از مغازه‌ها و پاساژ‌های کوچک و بزرگ که هر خدمتی را ارائه می‌دهد مواجه هستید.

گذشته از این در خیابان‌هایی که برایتان برشمردیم، شعبه‌های فروشگاه‌های بزرگ افق کوروش و اتکا و ... قرار دارد که به آن‌ها بازار تره‌بار را هم باید اضافه کرد. خرید در خیابان‌های اطراف نواب و به خصوص دست‌ فروشی‌های پیاده‌روها کاملا به صرفه است. 

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.