چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400
Flowers

لیست قیمت جدید رهن و اجاره آپارتمان در نیمه جنوبی تهران

لیست قیمت جدید رهن و اجاره آپارتمان در نیمه جنوبی تهران

بر اساس تحقیقات میدانی ملک هفت، بازار رهن و اجاره آپارتمان در مناطق نیمه جنوبی تهران تا حدودی رونق یافته و فایل های بسیاری برای عرضه به دفاتر املاک پیشنهاد شده است.

لیست قیمت رهن و اجاره آپارتمان در نیمه جنوبی تهران

بر خلاف اینکه در فصل زمستان هستیم و عموما جابجایی در این فصل بسیار کمتر از فصل های دیگر است، اما بر اساس بررسی های انجام شده از مناطق نیمه جنوبی تهران، بازار عرضه مسکن برای رهن و اجاره رونق یافته است. یکی از دلایلی که برخی از کارشناسان می گویند، نزدیکی به آخر سال و رونق سنتی بازار مسکن در این دوره است.

اما از دلایل مهمی که می تو.ان برای رونق بازار آورد، کاهش رشد قیمت مسکن در دو ماه اخیر است که موجب شده است بسیاری از مالکان از فروش واحدهای خود دست کشیده و به عرضه این واحدها در بازار مسکن روی بیاورند.

اما برخی از کارشناسان معتقدند که در دو ماه اخیر بازار تقاضای مسکن هم در بخش خرید و هم در بخش اجاره رکود کرده است که از دلایل آن می توان به کاهش انتظارات تورمی اشاره کرد.

از سوی دیگر با بررسی فایل های عرضه شده برای رهن و اجاره در دفاتر املاک متوجه می شویم که قیمت رهن و اجاره آپارتمان در نیمه جنوبی تهران تا حدودی به ثبات رسیده است و همانطور که به جهت توقف جهش قیمت مسکن، بازار خرید و فروش به قیمت مناسبی رسیده است، در بازار اجاره نیز مالکان تا حدودی قیمت های معقولانه پیشنهاد می دهند.

لیست زیر قیمت رهن و اجاره آپارتمان در نیمه جنوبی تهران را برای مستاجرانی که به فکر تعویض خانه اجاره ای خود هستند آماده کرده است. مطابق با گفته مشاوران املاک منطقه، فایل های عرضه شده در بازار رهن و اجاره به صورت ترکیبی رهن و اجاره و یا رهن کامل به وفور یافت می شود.

لیست قیمت رهن و اجاره آپارتمان در نیمه جنوبی تهران

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.