سه شنبه 08 آذر 1401
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 09002501130 مشاوره در واتساپ

لیست قیمت جدید آپارتمان های کمتر از یک میلیارد تومان در تهران

لیست قیمت جدید آپارتمان های کمتر از یک میلیارد تومان در تهران

با وجود اینکه برخی از واسطه های ملکی در مناطق غرب تهران از نایاب شدن فایل های با قیمت کمتر از یک میلیارد تومان خبر می دهند، تحقیقات میدانی پایگاه خبری ملک هفت نشان می دهد که این فایل ها در مناطق شرقی و شمال شرقی و جنوبی تهران همچنان یافت می شود.

لیست قیمت آپارتمان های کمتر از یک میلیارد تومان در تهران

براساس بررسی های ملک هفت در خصوص قیمت آپارتمان های کمتر از یک میلیارد تومان در تهران، مشخص می شود که این فایل ها در مناطق مصرفی شرق، جنوب شرق و جنوب تهران همچنان یافت می شوند. هرچند که تنوع این واحدهای مسکونی در مقایسه با خانه هایی که قیمت آن ها از یک میلیارد تومان بالاتر است کمتر می باشد.

با این حال لیست زیر قیمت آپارتمان های کمتر از یک میلیارد تومان در مناطق مختلف تهران را برای متقاضیانی که به دنبال خرید خانه ای کمتر یک میلیارد تومان هستند، نشان می دهد.

با توجه به لیست زیر، متقاضیان خرید خانه کمتر یک میلیارد تومان باید در مناطق مصرفی شرق و جنوب شرق و همچنین جنوب تهران به دنبال آن بگردند. چراکه در مناطق غربی و جنوب غربی تهران قیمت آپارتمان های مسکونی بیش از یک میلیارد تومان است.

بیشتر بخوانید
لیست قیمت جدید مسکن نوساز تا 20 سال ساخت در تهران
لیست قیمت جدید املاک کلنگی در تهران

 

البته این نکته را باید در نظر گرفت که آپارتمان های با قیمت کمتر از یک میلیارد تومان عموما با متراژ کمتر از 70 متر مربع و سن بنای بالای 10 سال ساخت در بازار مسکن عرضه شده اند. همچنین این واحدها فاقد امکانات جزئی و ضروری از قبیل آسانسور، پارکینگ، انباری و ... هستند.

 

لیست قیمت آپارتمان های کمتر از یک میلیارد تومان در تهران

 

 

اخبار مرتبط


اخبار خرید ملکی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.