سه شنبه 19 اسفند 1399
Flowers
  • دوشنبه 28 بهمن 1398
  • دسته‌بندی:
  • خبر مسکن
  • کد خبر: 4117
  • منبع : تسنیم

پرداخت ۲۵میلیارد تومان برای تامین خدمات روبنایی مسکن

پرداخت ۲۵میلیارد تومان برای تامین خدمات روبنایی مسکن

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: تاکنون ۲۵.۵ میلیارد تومان برای ساخت و تکمیل خدمات روبنایی سایت‌های مسکن مهر استان تهران پرداخت شده است.

به گزارش  ملک هفت به نقل از تسنیم، رضا نگهبان با اشاره به اینکه دو سایت 8000 واحدی پاکدشت و  1232 واحدی پیشوا به زودی به شهرداری تحویل می‌شود،‌ اظهار کرد:‌ سایت 6200 واحدی آبشناسان رباط کریم، 5000واحدی ضیاء آباد اسلامشهرو همچنین سایت های گیلاوند دماوند، رودهن و سایت مسکن مهر دشت ناصر فیروزکوه همگی به شهرداری های مربوطه تحویل شده میباشد.

وی با اشاره به خدمات روبنایی سایت های مسکن مهر که از اول تاکنون توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تهران انجام شده است، افزود: تاکنون از اغاز مسکن مهر 11 مدرسه به پایان رسیده و در دست بهره برداری، 3 مدرسه در حال احداث و همچنین 8 مدرسه مورد نیاز میباشد. از طرف دیگر 7 مسجد در دست بهره برداری بوده و 2 مرکز بهداشتی – درمانی نیز آماده بهره برداری میباشد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به اینکه کل مبلغ پرداخت شده جهت احداث و تکمیل خدمات روبنایی سایت های مسکن مهر تاکنون بالغ بر 255 میلیارد ریال است ، ادامه داد: در سایت های مسکن مهر استان 4 کلانتری در دست بهره برداری داریم و یک کلانتری در دست احداث است.

وی همچنین از انعقاد تفاهم نامه با اداره کل نوسازی مدارس استان تهران در خصوص احداث و تکمیل 5 باب مدرسه در سایت های مسکن مهر دماوند، پیشوا، فیروزکوه و اسلامشهر خبر داد.

فقط در شهرهای پردیس و پرند حدود 170 هزار واحد مسکن مهر ساخته شده یا در دست ساخت میباشد. در مجموع سهم استان تهران از طرح مسکن مهر حدود 320 هزار واحد میباشد که به نظر می‌رسد پرداخت 25.5 میلیارد تومان برای خدمات روبنایی این واحدها رقم چندانی نمیباشد.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.