جمعه 15 اسفند 1399
Flowers
  • جمعه 06 تیر 1399
  • دسته‌بندی:
  • خبر مسکن
  • کد خبر: 4448
  • منبع : پایگاه خبری ملک 7

آخرین اخبار از انفجار عجیب پردیس تهران

آخرین اخبار از انفجار عجیب پردیس تهران

انفجار در پردیس تهران و در شرق تهران در صبح جمعه تیرماه و ویدئو انفجار پردیس در ملک هفت

خبر انفجار پادگان پردیس با منفجر شدن مخزن گاز صحت دارد یا خیر؟

مصدومان و جان باختگان انفجار پردیس

پردیس کجاست؟

انفجار عجیب در پردیس تهران

به گزارش ملک هفت و با توجه به ویدئو های ضبط شده توسط ساکنین شرق تهران در ساعات اولیه روز جمعه مورخ 6 تیر 1399 انفجاری مهیب و بامنشا و محل دقیق نامعلوم در منطقه پردیس تهران و در محدوده غیر مسکونی شرق تهران رخ داده است.

با توجه به اظهارات ساکنین و شاهدین در ابتدا صدای انفجار در پردیس تهران شنیده شده و لحظاتی بعد نوری نارنجی رنگ از پشت تپه ها و مناطق غیر مسکونی نزدیک به محل پادگان دیده شده که در حال زبانه کشیدن بود.

گویا شدت و ارتفاع این نور مدام کم و زیاد شده و نشان از سوختن ماده ای اشتغال زا و یا شیمیایی داشت.

حتی برخی از منابع این انفجار شرق تهران را مربوط به منفجر شدن مخزن گاز اعلام کردند.

تا کنون اطلاعاتی درباره آمار مصدومین این حادثه انفجار بدست ما نرسیده است.

 

ویدئو انفجار پردیس

با پخش ویدئو این انفجار در پردیس همگان از این اتفاق مطلع شدند اما تا این ساعت هنوز منابع دولتی و مسئولین منطقه پردیس درباره این انفجار و نور نارنجی رنگ جمعه اطلاعاتی را تائید نکرده و علت این انفجار در پارگان در پرده ای از ابهامات باقی مانده است.

در ادامه میتوانید فیلم انفجار پردیس و نور نارنجی در صبح جمعه  تیر ماه را مشاهده نمایید:

 

پردیس کجاست؟

پردیس شهرکی تازه ساخت و مدرن در شرق تهران و نزدیک به شهرهای رودهن و بومهن میباشد. پردیس ساختمان ها و آپارتمان های مرتفع و واحدهای متعددی با انواع متراژ و امکانات را دارا بوده که مورد توجه خانواده های جوان یا افراد شاغل و کارمند قرار گرفته است. پیش فروش واحد های مسکن پردیس تهران در سال های اخیر به خانه دار شدن دهک های پایین کمک شایانی نموده است.

با این حال سکوت مسئولین درباره این حادثه انفجارهمگان را متعجب تر و نگرانتر نموده است.

 

مسکن مهر پردیس

پردیس یک از منطقه های مهم مسکن ملی تهران در جاده تهران دماوند بوده که درباره مسکن ملی پردیس و شهرک های اقماری تهران در مقالات ماه های گذشته ملک7 میتوانید اطلاعات جالبی کسب کنید. مسکن مهر پردیس ساخته کوزو و مهندسان غیر ایرانی بوده و دارای 11 فاز میباشد.

 

زلزله پردیس تهران

علاوه بر انفجار امروز پردیس، شهر جدید پردیس در ماه گذشته نیز شاهد زلزله های مشکوک همراه با پس لرزه های متعدد نیز بود که میتوانید در آرشیو ملک هفت به مرور این خبرها بپردازید.

 

انفجار گاز در پردیس اهواز

به گزارش ملک هفت و به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی در روز یکشنبه 4 خرداد 1399 انفجاری در یکی از خانه های منطقه پردیس اهواز رخ داده است که گویا علت انفجار پردیس نشت گاز بوده است.

 این انفجار به گفته سازمان آتش نشانی اهواز و جناب آقای قنبری ،2 مصدوم نیز به جای گذاشته که مردی 30 ساله و دختر بچه ای 7 ساله بودند.

انفجار گاز پردیس - اهواز - تهران - مصدومان - آتش نشانی - گلبرگ شیراز

در سال 1397 نیز انفجاری دیگر در پردیس اهواز رخ داده بود  که منشا این انفجار نیز نشت گاز و منجر به تخریب یک ساختمان و مصدومیت 4 نفر گشته بود.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.