یکشنبه 10 مرداد 1400
Flowers
  • دوشنبه 18 اسفند 1399
  • دسته‌بندی:
  • شاخص ملکی
  • کد خبر: 4982
  • منبع : اقتصاد آنلاین

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 89321100 فرم ثبت اطلاعات

ورود مسکن به بورس سودآوری بالایی برای سرمایه گذاران دارد

ورود مسکن به بورس سودآوری بالایی برای سرمایه گذاران دارد

معاون وزیر راه ورود مسکن به بورس را یکی از راهکارهای افزایش تولید مسکن عنوان کرد و گفت: با ورود مسکن به بورس سود قابل قبولی به سرمایه گذاران می رسد.

آخرین وضعیت ورود مسکن به بورس

به گزارش پایگاه خبری ملک هفت: محمود محمود زاده از فراهم شدن مقدمات ورود بخش مسکن به بورس خبر داد. به اینگونه که سرمایه گذاری های کوچک و پروژه افرادی که به سرمایه گذاری در حوزه ساختمان مسکن و سایر خدمات علاقه دارند به بورس وارد می شود.

ایشان ادامه دادند: این کار موجب برخورداری منافع بالای سرمایه گذاران خواهد شد و همچنین با ورود مسکن به بورس ساخت و ساز و تولید واحدهای مسکونی در کشور افزایش خواهد یافت.

ایشان اظهار داشتند که با اجرای طرح ملی مسکن فاصله بین قیمت تمام شده مسکن و قدرت خرید مردم کاهش یافته و افزودند: این طرح در شهرها و پروژه های مختلفی افتتاح شده است و تا قبل از پایان سال 99 پروژه های مسکن ملی استان یزد نیز افتتاح خواهد شد. فرآیند اجرای این پروژه ها در سال جاری شروع شده بودند که پس از 11 ماه به اتمام رسیدند.

بیشتر بخوانید
تشکیل بازار سرمایه پنجم به نام بورس املاک
آخرین وضعیت طرح فروش متری مسکن در بورس کالا
مدیریت بازار املاک و مستغلات از طریق بورس کالا

محمودزاده یادآور شد که مجری پروژه ستاد فرمان امام (ره) است که ساخت آن را بر عهده پیمانکاران گذاشته بود. علاوه بر این تعدادی از پروژه های کوچک در سراسر کشور چه در بافت فرسوده چه در سایر بافت ها که به صورت گروهی برای ساخت واگذار  شده به زودی به بهره ‌برداری می‌ رسد.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.