یکشنبه 10 مرداد 1400
Flowers

نگارش کلیه قرارداد های ملکی

همراه حقوقی شما در اتاق قرارداد برای معاملات ملکی

خانه حقوق و داوری 89321100 فرم ثبت اطلاعات

تمدید طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده

تمدید طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده

پایگاه خبری ملک هفت: بانک مسکن با ارائه طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده، در جهت کمک به خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه، تقویت قدرت خرید متقاضیان مسکن و کاهش هزینه های دریافت تسهیلات اقدام نموده است. این طرح تا پایان سال جاری در دستور کار بانک مسکن قرار گرفته است.

جزئیات طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده

به گزارش پایگاه خبری ملک هفت، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده، به مناسبت سالروز تاسیس بانک مسکن، از 25 دی ماه سال جاری در دستور کار تمامی شعب بانک قرار گرفته است.

به طور کلی طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن به صورت توام، بدون سپرده و اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن می باشد.

بیشتر بخوانید
هزینه کل وام مسکن در طول ۱۲ سال

سقف تسهیلات خرید مسکن به صورت توام

سقف تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده ، برای خرید مسکن انفرادی ۸۰ میلیون تومان و برای زوجین ۱۶۰ میلیون تومان در مرکز استان است همچنین در شهرستان‌های استان برای خرید انفرادی ۶۰ میلیون تومان و برای زوجین ۱۲۰ میلیون تومان اعلام شده است.

تمامی شعب بانک مسکن به متقاضیانی که تا پایان سال جاری درخواست بهره مندی از تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را دارند، تسهیلات موصوف را به صورت توام (بخشی از محل اعتبار داخلی بانک و بخشی از محل خرید اوراق مذکور) پرداخت می‌ کنند..

پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده که از ۲۵دی ماه سال جاری به متقاضیان پرداخت می‌شود به نحوی است که ۵۰ درصد مبلغ تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و ۵۰ درصد مابقی از محل منابع بدون سپرده (مجموعا تا سقف‌های تسهیلات خرید مسکن اوراق گواهی حق تقدم)، پرداخت می‌شود. به این ترتیب متقاضیان فقط برای نیمی از تسهیلات نیازمند خرید اوراق هستند.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.